S.s.s

Çarpılma ateşe maruz kalan malzeme için kaçınılmazdır. Ancak bu çarpılmanın en az olması ve çarpılsa dahi sorunsuz kullanılması için elimizden geleni yaptık. Ürün tasarımlarında en çok dikkat ettiğimiz konulardan birisi buydu. 

Burada size düşen çok önemli bir konu var. Sobalarınızı acil durumlar dışında kesinlikle su ile söndürmeyin ve soğutmayın. Bu durum çarpılmayı hızlandıracağı gibi malzemenin özelliklerini yitirmesine neden olur.

Bu malzemenin doğal bir reaksiyonudur. Isınan malzeme tav alır ve yapısına, aldığı ısı miktarına, soğuma şekline ve süresine göre renk değiştirir.

Maalesef bu mümkün değil. İçinde ateş yandıktan sonra malzemenin yapısı değiştiği için oluşan renk değişimi yüzeysel değil yapısaldır. Yüzeyi kazısanız dahi alttan yine aynı renk çıkacaktır.

DİKKAT. Bu işlem sobanın et kalınlığını azaltacağından tavsiye edilmez.

İşlevsel anlamda her hangi bir dezavantajı yoktur.

Titanyum ve paslanmaz çelik bilinenin aksine neredeyse aynı ısı dayanıma sahip malzemelerdir. Aralarındaki fark;  titanyum %40 daha hafiftir. Isıya karşı daha hızlı reaksiyon gösterir. Isınma ve soğuma süreleri kısadır. Paslanmaz çeliğe göre çok daha pahalı olmasının nedeni budur.

Hayır, kömür kullanmamalısınız. 

Odun ve kömürün yanma prensibi farklıdır. Katlanır çadır sobası odun yakılması için tasarlanmıştır. Kömür; çıkaracağı zehirli gaz ve havalandırma sisteminin farklı olması gerektiği için kesinlikle kullanmamalısınız. 

Ürünlerimizin tamamı Türkiye’de üretilmektedir.

Satışlarımız sadece internet üzerinde. Kendi sitemizden ve online satış sitelerindeki mağazalarımızdan alım yapabilirsiniz.

9/8/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmî Gazete’de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinde itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. kimlik numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. Kişisel bilgilerinizin güvenliğiyle ilgili açıklamalar “Gizlilik Politikası” sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 

Web sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı bünyesindeki E Ticaret Bilgi Sistemine kayıtlıdır. Bunu www.eticaret.gov.tr adresinden bizi aratarak yada web sitemizin en altında bulunan kare barkodu tarayarak veya üzerine tıklayarak görebilirsiniz. Satın aldığınız ürünler faturası ile birlikte resmi olarak size ulaştırılır. 

Ödeme alma konusunda Dünyanın en yüksek veri güvenlik standardı PCI (Payment Card Industry) – DSS (Data Security Standard) sertifikasına sahip iyzico ile çalışmaktayız. 

Kredi kartı ve EFT yoluyla ödeme yapabilirsiniz.

Evet yapabilirsiniz.

Ödeme alma işlemini iyzico ile gerçekleştiriyoruz. Uyguladıkları taksit politikasına göre alım yapabilirsiniz. 

Ayrıca online satış sitelerindeki mağazalarımızdan ilgili sitenin taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Konuşmayı Aç
1
Yardımcı Olabilirmiyiz ?
Scan the code
Hoşgeldiniz
Size Yardımcı Olabileceğimiz Bir Konu Var Mı?